5000
liczba osób na wydarzeniach offline
 • Klient

  Poland SHIOK

 • Typ działań

  Kampania promocyjna serii wydarzeń offline w digitalu

 • Rynek

  Singapur

 • O kliencie.

  Poland SHIOK to festiwal organizowany przez Ambasadę Rzeczpospolitej Polskiej w Singapurze. Celem wydarzenia jest zwiększanie świadomości kultury polskiej wśród lokalnych mieszkańców.

 • Cele marketingowe.

  • Zachęcenie jak największej liczby osób do wzięcia udziału w festiwalu bazując na ograniczonym budżecie.
 • Nasze podejście.

  Naszemu klientowi zależało, aby w wydarzeniu wzięła udział jak największa liczba mieszkańców Singapuru, przy czym dysponował ograniczonym budżetem. Biorąc pod uwagę oba te czynniki zaproponowaliśmy, by nie rozdrabniać środków i przeznaczyć je w pełni na jeden kanał – Facebooka, który był najbardziej zasięgowym medium wśród naszej grupy docelowej. Zamiast dedykowanej strony internetowej, stworzyliśmy wydarzenie na Facebooku, tym samym zwiększając efektywność finansową projektu. Właśnie do niego następnie przenosiły użytkowników wszystkie reklamy i posty sponsorowane. Wydarzenie było niebiletowane, wiedzieliśmy więc, że odbiorcy będą planować swój udział w nim na krótko przed docelowa datą. Dlatego też z intensywną kampanią reklamową na Facebooku wystartowaliśmy dwa tygodnie przed Poland SHIOK i prowadziliśmy ją do dnia festiwalu. Z reklamami dotarliśmy do ponad 700 000 osób, a wydarzenie przyciągnęło ponad 5 000 uczestników. Tak duża frekwencja zaowocowała powierzeniem nam realizacji komunikacji kolejnej edycji tego projektu.

Opinia Klienta
 • Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność za wsparcie udzielone przez Kerris Group dla drugiej edycji festiwalu polskiego Poland SHIOK 2018. Z informacją o wydarzeniach festiwalowych dotarliśmy – m.in. przy wsparciu Państwa firmy – do ponad 700.000 osób. Zgodnie z naszymi szacunkami, co najmniej 5.000 osób wzięło aktywny udział w wydarzeniach SHIOK. Wyrażając wdzięczność za dotychczasową współpracę, Ambasada RP w Singapurze pozostaje otwarta na dalsze wspólne przedsięwzięcia.

  Wybrane kanały działań.

  icon-1
  Facebook Ads: promocja postów, promocja witryny (Page post links – obrazy, karuzele, wideo), remarketing.

  Projekt w liczbach.

  KPIWyniki
  Zasięg reklam700 000 użytkowników
  Liczba osób na wydarzeniach offline5 000
  Image no. 1

  Podobne projekty.

  742
  słów kluczowych w TOP 10
  430
  godzin spędzonych na stronie z działań reklamowych

  Oczekuj więcej
  od agencji.

  Porozmawiajmy
  o Twoich celach biznesowych.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

   • KERRIS zapewnia nam kompleksową obsługę mediów digital (PPC + SEO + szkolenia digital). W 2018 ich działania przełożyły się na zwiększenie liczby rejestracji studentów do Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż o 120,67% w stosunku do poprzedniego roku, kiedy współpracowaliśmy z inną agencją. Dzięki zrealizowaniu obiecanych wyników, planujemy z KERRIS wspólne działania digital marketingowe na kolejne lata.

   • Realizując wspólnie z KERRIS kampanię programmatic, w stosunku do naszych celów reklamowych osiągnęliśmy aż 1108,98% wyświetleń i 248,82% kliknięć reklam. Obecnie współpracujemy długofalowo w jeszcze szerszym zakresie.

   • KERRIS kompleksowo odpowiada na nasze potrzeby w zakresie działań marketingowych w digitalu oraz wspiera m.in w obszarze RODO. Długofalowa współpraca z agencją przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Wiemy, że możemy im zaufać w każdej sprawie. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS. Takiej agencji było nam trzeba.