712
leadów sprzedażowych
 • Klient

  Park Place 3

 • Typ działań

  Sprzedaż apartamentów klasy premium w mediach online i offline

 • Rynek

  Polska

 • O kliencie.

  Park Place 3 to apartamentowiec klasy premium zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy – Śródmieściu. Jego twórcą jest deweloper Metropolitan Partners.

   

 • Cele marketingowe.

  • Sprzedaż apartamentów klasy premium w ciągu 13 miesięcy.
 • Nasze podejście.

  Ze względu na charakter inwestycji oraz jej położenie zależało nam, aby w identyfikacji wizualnej nawiązać do natury, jednocześnie podkreślając nowoczesność i ekskluzywność. Postawiliśmy na bardzo prosty design i stonowaną kolorystykę. Z kolei tworząc strategię inspirowaliśmy się komunikacją marek luksusowych.

  W nazwie połączyliśmy dwa słowa, które doskonale opisują charakter tego miejsca. „Park” – oznaczające relaks, ogród, wolność, miejsce spotkań o charakterze miejskim, specjalnie zaplanowaną i przemyślaną przestrzeń do wypoczynku. „Place” – oznaczające szczególne miejsce, mieszkanie, nieruchomość. Natomiast liczba “3” pochodzi od adresu ulicy, przy której jest położony budynek, co sprawiło, że nazwa inwestycji zastąpiła w języku mówionym jej adres (ul. Wałowa 3).

  W podstawowej wersji znaku Park Palce 3 zastosowaliśmy dwa elementy – sygnet i logotyp. Znak jest syntetyczną i zgeometryzowaną formą liścia, jednocześnie imituje bryłę narysowaną w rzucie izometrycznym. Pierwsze znaczenie – liść, odnosi się do natury otaczającej inwestycję, a bryła w widoku izometrycznym – do jej architektury.

  Jednym z wyzwań technologicznych i koncepcyjnych było zaprojektowanie strony internetowej tak, aby goście mogli poczuć wyjątkową atmosferę inwestycji. Aby podkreślić intymność i ekskluzywność inwestycji, przez pierwszy miesiąc tylko niewielka grupa osób miała do niej dostęp. Hasło do strony zostało przekazane gościom zamkniętych wydarzeń w formie prestiżowego zaproszenia. Park Place 3 to pierwsza w Polsce inwestycja, która wprowadziła to rozwiązanie w ramach strategii pozycjonowania marki.

Opinia Klienta
 • Do współpracy przy naszym projekcie potrzebowaliśmy rzetelnego partnera – takiego, który potrafiłby nie tylko zrozumieć, ale także w pełni wczuć się w specyfikę naszych inwestycji. Agencji KERRIS się to udało. Zaangażowanie agencji w obsługę marketingu online inwestycji pozwoliło nam osiągnąć zadowalające wyniki sprzedażowe. Polecamy Agencję KERRIS – to godny zaufania, rzetelny i profesjonalny partner.

  Wybrane kanały działań.

  icon-1
  Google Ads: reklamy tekstowe w wyszukiwarkach, reklamy bannerowe, remarketing display.
  icon-2
  Pozycjonowanie witryny (SEO – search engine optimization).
  icon-3
  Facebook Ads: promocja witryny (Page post links – obrazy), remarketing.
  icon-4
  Inne: OOH.

  Projekt w liczbach.

  KPIWyniki
  Liczba apartamentów na sprzedaż36 mieszkań i 2 lokale usługowe (wszystkie sprzedane)
  Liczba leadów sprzedażowych712
  Czas realizacji zadania10 miesięcy
  Image no. 1

  Podobne projekty.

  109.56%
  realizacji targetu
  430
  godzin spędzonych na stronie z działań reklamowych

  Oczekuj więcej
  od agencji.

  Porozmawiajmy
  o Twoich celach biznesowych.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

    • KERRIS zapewnia nam kompleksową obsługę mediów digital (PPC + SEO + szkolenia digital). W 2018 ich działania przełożyły się na zwiększenie liczby rejestracji studentów do Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż o 120,67% w stosunku do poprzedniego roku, kiedy współpracowaliśmy z inną agencją. Dzięki zrealizowaniu obiecanych wyników, planujemy z KERRIS wspólne działania digital marketingowe na kolejne lata.

    • Realizując wspólnie z KERRIS kampanię programmatic, w stosunku do naszych celów reklamowych osiągnęliśmy aż 1108,98% wyświetleń i 248,82% kliknięć reklam. Obecnie współpracujemy długofalowo w jeszcze szerszym zakresie.

    • KERRIS kompleksowo odpowiada na nasze potrzeby w zakresie działań marketingowych w digitalu oraz wspiera m.in w obszarze RODO. Długofalowa współpraca z agencją przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Wiemy, że możemy im zaufać w każdej sprawie. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS. Takiej agencji było nam trzeba.