37864980
Wyświetlenia reklam
 • Klient

  Levi’s (projekt realizowany z agencją Aliganza)

 • Typ działań

  kampania promocyjna w digitalu

 • Rynek

  Polska

 • O kliencie.

  Informal Sounds 2015 był wyjątkowym projektem, wyznaczającym nowe trendy na polskiej scenie muzycznej, którego partnerem strategicznym była marka Levi’s. Artyści, którzy wzięli w nim udział to ikony polskiej sceny muzycznej: Curly Heads, Tymon Tymański, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, Kasia Stankiewicz, Paulina Przybysz z projektem Rita Pax oraz Terrific Sunday. Na potrzeby projektu muzycy stworzyli nowe aranżacje swoich utworów, a ich indywidualny styl podkreśliły spersonalizowane według ich wskazówek kurtki i koszule Levi’s. Całość została zamknięta w prostych, autentycznych klipach, gdzie główną rolę grają naturalny wokal i klasyczne instrumenty. Teledyski zostały opublikowane na YouTube.

 • Cele marketingowe.

  • pozyskanie jak największej liczby unikalnych odbiorców, którzy obejrzeli teledyski (zawierające product placement) w całości (ok. 4 min.).
 • Nasze podejście.

  Promocję projektu prowadziliśmy w dwóch kanałach. Na potrzeby Informal Sounds stworzyliśmy landing page, osadzony w świecie marki. Znalazły się na nim teledyski, informacje o projekcie, a także w nienachalny sposób zostały wyeksponowane produkty Levi’s. Dzięki stronie mogliśmy prowadzić działania remarketingowe do osób, które ją odwiedziły.

  Drugim kanałem był YouTube, na którym promowaliśmy klipy za pomocą reklam skierowanych do określonej grupy docelowej. Znalazły się w niej m.in. osoby słuchające artystów, biorących udział w projekcie oraz stacji muzycznych, w których emitowane były utwory muzyków (m.in. Chilli Zet czy Rock Radio). Następnie na bieżąco optymalizowaliśmy grupę dodając do niej osoby o zainteresowaniach podobnych do tych, które obejrzały teledyski w całości.

   Wybrane kanały działań.

   icon-1
   YouTube Ads: reklamy wideo, reklamy banerowe.

   Projekt w liczbach.

   KPIWyniki
   Wyświetlenia reklam:37 864 980
   Obejrzenia wideo:400 530
   Wskaźnik interakcji (% osób, która zobaczyła reklamę i wykonała działanie):1,06%
   Image no. 1

   Podobne projekty.

   109.56%
   realizacji targetu
   430
   godzin spędzonych na stronie z działań reklamowych

   Oczekuj więcej
   od agencji.

   Porozmawiajmy
   o Twoich celach biznesowych.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

    • KERRIS zapewnia nam kompleksową obsługę mediów digital (PPC + SEO + szkolenia digital). W 2018 ich działania przełożyły się na zwiększenie liczby rejestracji studentów do Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż o 120,67% w stosunku do poprzedniego roku, kiedy współpracowaliśmy z inną agencją. Dzięki zrealizowaniu obiecanych wyników, planujemy z KERRIS wspólne działania digital marketingowe na kolejne lata.

    • Realizując wspólnie z KERRIS kampanię programmatic, w stosunku do naszych celów reklamowych osiągnęliśmy aż 1108,98% wyświetleń i 248,82% kliknięć reklam. Obecnie współpracujemy długofalowo w jeszcze szerszym zakresie.

    • KERRIS kompleksowo odpowiada na nasze potrzeby w zakresie działań marketingowych w digitalu oraz wspiera m.in w obszarze RODO. Długofalowa współpraca z agencją przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Wiemy, że możemy im zaufać w każdej sprawie. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS. Takiej agencji było nam trzeba.