98%
frekwencja na wydarzeniach
 • Klient

  Sinfonia Varsovia

 • Typ działań

  Kampania promocyjna serii wydarzeń offline w digitalu

 • Rynek

  Polska

 • O kliencie.

  Sinfonia Varsovia – polska orkiestra symfoniczna, powstała w 1984 roku w Warszawie w oparciu o Polską Orkiestrę Kameralną, organizator polskiej edycji festiwalu La Folle Journée/Szalone Dni Muzyki.

 • Cele marketingowe.

  • Sprzedaż jak największej liczby biletów na wszystkie wydarzenia, odbywające się w ramach festiwalu.
 • Nasze podejście.

  Szalone Dni Muzyki to 3-dniowa uczta dla uszu, podczas której “odczarowywana” jest muzyka poważna. W ramach wydarzenia odbywa się ponad 50 różnego rodzaju koncertów. Nic więc dziwnego, że o festiwalu piszą wszystkie najbardziej zasięgowe media, a w związku z tym artykuły pokazują się bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania – w 2017 roku nawet wyżej niż strona z biletami. Z punktu widzenia promocji festiwalu był to duży plus, jednak z punktu widzenia osób, chcących kupić bilet – znaczne utrudnienie. Rozwiązanie było bardzo proste i na stałe weszło do strategii pozycjonowania Szalonych Dni Muzyki. Stworzyliśmy reklamy tekstowe przekierowujące bezpośrednio do strony, na której można było kupić bilety. Były one wyświetlane po wpisaniu do wyszukiwarki fraz, takich jak: nazwa wydarzenia lub organizatora, imion i nazwisk występujących artystów, itp.

  Większym wyzwaniem była zróżnicowana popularność koncertów – bilety na jedne wyprzedawały się bardzo szybko, a na inne nie było kompletu chętnych. Postawiliśmy na działania remarketingowe skierowane do osób, które już kupiły wejściówki. Na bieżąco pozyskaliśmy od klienta informacje o jeszcze dostępnych koncertach, a następnie informacje o możliwości zakupu na nie biletu wyświetlaliśmy naszej grupie docelowej za pomocą Google Ads i Facebook Ads.

Opinia Klienta
 • Specjaliści z KERRIS w dużym stopniu przyczynili się do sukcesu ostatniej edycji naszego festiwalu. Blisko 40 tysięcy słuchaczy przełożyło się na wskaźnik frekwencji na poziomie 98%. Agencja KERRIS to rzetelny i profesjonalny partner, którego zdecydowanie mogę zarekomendować.

  Wybrane kanały działań.

  icon-1
  Google Ads: reklamy tekstowe w wyszukiwarkach, remarketing (RLSA – remarketing lists for search ads).
  icon-2
  Facebook Ads: promocja postów, promocja witryny (Page post links – obrazy, karuzele), remarketing.
  icon-3
  Display&Video 360 (programmatic): reklamy bannerowe, remarketing (RLSA – remarketing lists for search ads).
  icon-4
  Instagram Ads: Instagram stories, aktualności.

  Projekt w liczbach.

  KPIWyniki
  Wyświetlenia reklam:9 647 320
  Frekwencja na wydarzeniach offline:98%
  Image no. 1

  Podobne projekty.

  5000
  liczba osób na wydarzeniach offline
  430
  godzin spędzonych na stronie z działań reklamowych

  Oczekuj więcej
  od agencji.

  Porozmawiajmy
  o Twoich celach biznesowych.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

    • KERRIS zapewnia nam kompleksową obsługę mediów digital (PPC + SEO + szkolenia digital). W 2018 ich działania przełożyły się na zwiększenie liczby rejestracji studentów do Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż o 120,67% w stosunku do poprzedniego roku, kiedy współpracowaliśmy z inną agencją. Dzięki zrealizowaniu obiecanych wyników, planujemy z KERRIS wspólne działania digital marketingowe na kolejne lata.

    • Realizując wspólnie z KERRIS kampanię programmatic, w stosunku do naszych celów reklamowych osiągnęliśmy aż 1108,98% wyświetleń i 248,82% kliknięć reklam. Obecnie współpracujemy długofalowo w jeszcze szerszym zakresie.

    • KERRIS kompleksowo odpowiada na nasze potrzeby w zakresie działań marketingowych w digitalu oraz wspiera m.in w obszarze RODO. Długofalowa współpraca z agencją przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Wiemy, że możemy im zaufać w każdej sprawie. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS. Takiej agencji było nam trzeba.