544122
zamierzone interakcje
 • Klient

  Poly

 • Typ działań

  Kampania sprzedażowa (lead generation)

 • Rynek

  Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Rosja

 • O kliencie.

  Poly (wcześniej Polycom) jest światowym liderem rozwiązań technologicznych ułatwiających komunikację audiowizualną.

 • Cele marketingowe.

  • Wypracowanie nowych kanałów sprzedażowych i reklamowych w digitalu, pozwalających dotrzeć do managerów i dyrektorów IT oraz managerów wyższego szczebla i zarządów w firmach powyżej 200 osób.
  • Pozyskiwanie leadów B2B w kanale digital zgodne z kwartalnym targetem.
  • Zbudowanie świadomości produktów marki Poly wśród decydentów.
 • Nasze podejście.

  Poly prowadziła działania SEM przy współpracy z zagraniczną agencją, obsługującą wszystkie rynki, na których funkcjonowała firma. Klient doszedł jednak do wniosku, że aby osiągać lepsze wyniki sprzedażowe musi rozszerzyć swoje działania i do tego celu potrzebuje lokalnego partnera, który bardzo dobrze zna polski rynek. Nasza analiza wykazała, że – oprócz zbyt małej liczby kanałów – dużą barierą w dotychczasowej komunikacji były wykorzystywane materiały. Nie były one dostępne w języku polskim i w związku z tym, że odnosiły się niemal wyłącznie do zagranicznych realiów – ich merytoryka nie była dopasowana dla lokalnych odbiorców. Nasza propozycja działań dla klienta objęła zatem trzy obszary: optymalizację działań SEM, wdrożenie nowych kanałów komunikacji on-line (m.in. Facebook, LinkedIn, YouTube) i off-line (m.in. dzień otwarty w showroomie), a także stworzenie kontentu dopasowanego do lokalnych odbiorców (m.in. filmów, artykułów, analiz, opracowań raportów). W ten sposób wypracowaliśmy nowe konteksty pozyskiwania jakościowych leadów, zaś dedykowany system raportowania i współpracy, pozwala nam na bieżąco optymalizować działania, co przekłada się na utrzymanie tendencji wzrostowej osiąganych wyników.

Opinia Klienta
 • Poly has worked with Kerris for the last few years. The team have become my right hand for campaigns in the Polish market. From video content creation through online channels management to insightful reporting and analysis, Kerris have helped drive significant positive impact to our demand generation. I recommend Kerris for their project management and digital marketing expertise. They deliver to high standards and are fun to work with.

  Wybrane kanały działań.

  icon-1
  Google Ads: reklamy tekstowe w wyszukiwarkach, remarketing (RLSA – remarketing lists for search ads).
  icon-2
  Facebook Ads: promocja postów, promocja witryny (page post links – obrazy, karuzele, wideo), remarketing.
  icon-3
  Display&Video 360 (programmatic): reklamy bannerowe, wideo, audio.
  icon-4
  LinkedIn Ads: promocja postów, promocja witryn i aplikacji (page post links – obrazy, karuzele, wideo).
  icon-5
  Pozycjonowanie witryny (SEO – search engine optimization).

  Projekt w liczbach.

  KPIWyniki
  Wyświetlenia reklam14 595 021
  Zamierzone interakcje544 122
  Image no. 1

  Podobne projekty.

  109.56%
  realizacji targetu
  430
  godzin spędzonych na stronie z działań reklamowych

  Oczekuj więcej
  od agencji.

  Porozmawiajmy
  o Twoich celach biznesowych.

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

   Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

   • KERRIS zapewnia nam kompleksową obsługę mediów digital (PPC + SEO + szkolenia digital). W 2018 ich działania przełożyły się na zwiększenie liczby rejestracji studentów do Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż o 120,67% w stosunku do poprzedniego roku, kiedy współpracowaliśmy z inną agencją. Dzięki zrealizowaniu obiecanych wyników, planujemy z KERRIS wspólne działania digital marketingowe na kolejne lata.

   • Realizując wspólnie z KERRIS kampanię programmatic, w stosunku do naszych celów reklamowych osiągnęliśmy aż 1108,98% wyświetleń i 248,82% kliknięć reklam. Obecnie współpracujemy długofalowo w jeszcze szerszym zakresie.

   • KERRIS kompleksowo odpowiada na nasze potrzeby w zakresie działań marketingowych w digitalu oraz wspiera m.in w obszarze RODO. Długofalowa współpraca z agencją przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Wiemy, że możemy im zaufać w każdej sprawie. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS. Takiej agencji było nam trzeba.