8832
konwersja (zapoznanie się z produktami oraz chęć kontaktu w sprawie zapytania z przedstawicielem handlowym)
 • Klient

  Honeywell

 • Typ działań

  Stałe działania reklamowe w digitalu

 • Rynek

  Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Rumunia

 • O kliencie.

  Honeywell Home jest jednym z czołowych dostawców rozwiązań technologicznych do domu, takich jak: dzwonki, termostaty oraz czujniki czadu i dymu.

 • Cele marketingowe.

  • wzrost świadomości marki i produktów wśród grupy docelowej,
  • wsparcie w sprzedaży (generowanie leadów).
 • Nasze podejście.

  Współpracę z klientem rozpoczęliśmy od realizacji kampanii “Czadowe Domy”. Osiągnęła ona bardzo dobre wyniki, więc Honeywell postanowił powierzyć nam realizację całorocznych działań w digitalu, mających na celu wzrost świadomości marki i produktów oraz wsparcie sprzedaży.

  Strukturę działań oparliśmy na sezonowości produktów i zachowaniach grupy docelowej w internecie. Nasza analiza wykazała, że produktów oferowanych przez Honeywell Home najczęściej poszukiwały osoby, które robiły remont, budowały dom lub wykańczały mieszkanie, mimo że rozwiązania można zainstalować w dowolnym momencie. Z kolei w przypadku czujników czadu i dymu – najczęściej były to osoby, które miały styczność z materiałami informującymi o sytuacjach niebezpiecznych związanych z tymi substancjami np. zatruciach.

  W związku z tym reklamy display, zawierające logo marki i wybrane produkty, wyświetlaliśmy na portalach związanych z budownictwem i remontami. Z kolei reklamy tekstowe podzieliliśmy na dwa rodzaje. Pierwszy z nich wyświetlał się w wyszukiwarkach, kiedy konsument szukał konkretnego produktu, np. domofonu lub czujnika dymu. Reklamy eksponowały wówczas dane rozwiązanie i kierowały bezpośrednio do strony Honeywell Home, gdzie można było je znaleźć. Drugim rodzajem były reklamy kontekstowe, które pokazywały się, kiedy użytkownik poszukiwał informacji na temat np. czadu, pożarów, remontu domu, itd. i przenosiły do strony marki z produktami, których funkcjonalności wiązały się z poszukiwanymi frazami.

  Wspólnie z klientem stworzyliśmy również konfigurator on-line, pozwalający konsumentom wybrać najlepiej dostosowane do ich domu termostaty z oferty Honeywell Home. Pokazywał on również ile mogą zaoszczędzić dzięki takiemu urządzeniu i był realnym wsparciem podczas rozmów z instalatorami sprzętu. Konfigurator wykorzystywaliśmy w reklamach tekstowych oraz w działaniach remarketingowych – informacje o osobach, które skorzystały z rozwiązania wykorzystaliśmy do stworzenia grupy docelowej “look-a-like” do działań reklamowych na Facebooku.

   Wybrane kanały działań.

   icon-1
   Google Ads: reklamy tekstowe w wyszukiwarkach, reklamy bannerowe, remarketing display.

   Projekt w liczbach.

   KPIWyniki
   Wyświetlenia reklam w grupie docelowej:17 222 128
   Wejść na stronę kampanii:76 967 osób
   Konwersja (zapoznanie się z produktami oraz chęć kontaktu w sprawie zapytania z przedstawicielem handlowym):8 832 osób
   Image no. 1

   Podobne projekty.

   430
   godzin spędzonych na stronie z działań reklamowych
   544122
   zamierzone interakcje

   Oczekuj więcej
   od agencji.

   Porozmawiajmy
   o Twoich celach biznesowych.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Przeczytaj, co mówią o nas klienci.

    • KERRIS zapewnia nam kompleksową obsługę mediów digital (PPC + SEO + szkolenia digital). W 2018 ich działania przełożyły się na zwiększenie liczby rejestracji studentów do Akademii Finansów i Biznesu Vistula aż o 120,67% w stosunku do poprzedniego roku, kiedy współpracowaliśmy z inną agencją. Dzięki zrealizowaniu obiecanych wyników, planujemy z KERRIS wspólne działania digital marketingowe na kolejne lata.

    • Realizując wspólnie z KERRIS kampanię programmatic, w stosunku do naszych celów reklamowych osiągnęliśmy aż 1108,98% wyświetleń i 248,82% kliknięć reklam. Obecnie współpracujemy długofalowo w jeszcze szerszym zakresie.

    • KERRIS kompleksowo odpowiada na nasze potrzeby w zakresie działań marketingowych w digitalu oraz wspiera m.in w obszarze RODO. Długofalowa współpraca z agencją przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Wiemy, że możemy im zaufać w każdej sprawie. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS. Takiej agencji było nam trzeba.